Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
05.12.2016
В трьох аеропортах різних країн одночасно стартував перший міжнародний Антикорупційний тиждень на кордонах
5 грудня в аеропорту «Бориспіль» напередодні Міжнародного дня боротьби із корупцією стартував перший міжнародний Антикорупційний тиждень на кордонах України, Румунії та Молдови.Публічне відкриття кампанії одночасно відбулося в трьох міжнародних аеропортах країн учасниць: «Бориспіль», «Кишинів» та «Отопень». Крім того, заходи проходитимуть в 14 пунктах пропуску на спільному кордоні.
детальніше
05.12.2016
В Анкарі вперше за останні три роки Голова Держприкордонслужби України зустрівся з Командувачем Берегової охорони Туреччини
5 грудня, в Анкарі в рамках робочої поїздки Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко відвідав Берегову охорону Туреччини, де зустрівся з її Командувачем Бюлентом Oлджаєм. Ця зустріч між керівниками структур є першою та стала продовженням традиційно конструктивного співробітництва між українським прикордонним відомством і турецькою Береговою охороною. Зокрема, сторони висловили сподівання, що вона надасть подальшого імпульсу у співпраці.
детальніше
05.12.2016
Перший заступник Голови Держприкордонслужби України взяв участь у Міжнародній конференції «Безпека кордонів у Східній Європі: Уроки для НАТО та партнерів»
Делегація Державної прикордонної служби України на чолі із першим заступником Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенантом Василем Серватюком взяла участь у Міжнародній конференції «Безпека кордонів у Східній Європі: Уроки для НАТО та партнерів», що відбулася 1-2 грудня 2016 року в Німеччині(м.Берлін).
детальніше
01.12.2016
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з Міністром внутрішніх справ Угорщини
В рамках офіційного візиту до Угорщини, Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з Міністром внутрішніх справ Угорщини паном Шандером Пінтером. Перш за все Віктор Назаренко подякував пану Міністру за сприяння у розвитку співпраці між прикордонними відомствами України та Угорщини і зауважив, що успіхи в протидії протиправній діяльності на кордоні були досягнуті завдяки зусиллям обох сторін.
детальніше
30.11.2016
У Будапешті відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини
30 листопада, у Будапешті відбулося засідання Головних Прикордонних Уповноважених України та Угорщини Віктора Назаренка і Жолта Халмоші. Заходи відбулися відповідно до Договору між Україною і Угорською Республікою про режим українсько-угорського державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань.
детальніше
◄◄ 1 2... 5 6 7 8 9... 40 41 ►►