Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
15.03.2017
У Львові відбулася Міжнародна конференція країн-членів ЄС та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління кордонами
15 березня у Львові пройшла Міжнародна конференція країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами.
детальніше
15.03.2017
Віктор Назаренко: Держприкордонслужба України забезпечить прийняте РНБО рішення, пов’язане з припиненням переміщення вантажів через лінію розмежування
Держприкордонслужба України забезпечить прийняте РНБО рішення, пов’язане з припиненням переміщення вантажів через лінію розмежування.
детальніше
14.03.2017
Головні Прикордонні Уповноважені України та Словацької Республіки: Консультаційний пункт на українсько-словацькому кордоні – найближча перспектива
«Консультаційний пункт на українсько-словацькому кордоні відкриється в найближчій перспективі», - про це та інші аспекти прикордонної співпраці йшлося на зустрічі Головних Прикордонних Уповноважених України та Словацької Республіки Віктора Назаренка та Ладіслава Чeмі, яке відбулося сьогодні у Львові.
детальніше
07.03.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили питання протидії переміщенню контрафактних тютюнових виробів
В Адміністрації Держприкордонслужби перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з представниками однієї з тютюнових компаній для обговорення питань співпраці у сфері посилення боротьби з незаконною торгівлею та переміщенням контрафактних тютюнових виробів.
детальніше
01.03.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулись установчі збори Громадської ради
В Адміністрації Держприкордонслужби пройшли організаційні заходи, пов’язані із завершенням каденції Громадської Ради та обрання і установчі збори нового складу цього органу. Останнє засідання Громадської ради, яка працювала протягом 2015-2016 років було присвячене підбиттю підсумків своєї діяльності. Окрім членів Ради на звітно-виборчих зборах були присутні керівництво Держприкордонслужби та керівники структурних підрозділів Адміністрації відомства.
детальніше
◄◄ 1 2... 5 6 7 8 9... 46 47 ►►