Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
17.07.2017
Прикордонники та митники України та Республіки Молдова розпочинають здійснення спільного контролю
Сьогодні в пункті пропуску «Кучурган» прикордонні та митні служби України та Республіки Молдова розпочали спільно здійснювати прикордонний та митний контроль. Старт спільного контролю відбувся за участі Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Молдови Павла Філіпа.
детальніше
15.07.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася робоча зустріч Першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.
детальніше
13.07.2017
У Києві відбулося засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України
12 липня, під головуванням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака відбулося засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
детальніше
12.07.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили гендерні аспекти сектору безпеки та оборони
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч представників Структури Організації Об’єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в Україні з робочою групою Адміністрації Держприкордонслужби.В рамках підтримки роботи Уряду України над врахуванням ґендерних питань в секторі безпеки та оборони й реалізації програми «Жінки, мир та безпека» Структура ООН Жінки проводить огляд сектору безпеки та оборони на предмет відповідності принципу рівних прав та можливостей жінок.
детальніше
12.07.2017
В Одесі відбулася зустріч Голови Держприкордонслужби України та Командувача Служби охорони державного кордону при МВС Литовської Республіки
У місті Одеса відбулась зустріч Голови Державної прикордонної служби Віктора Назаренко та Командувача Службою охорони державного кордону при МВС Литовської Республіки Ренатасом Пожелою. На початку зустрічі Ренатас Пожела наголосив на зразкових відносинах між прикордонними відомствами Литви та України і особисто привітав Україну з набуттям права на безвізові поїздки в країни – члени ЄС.
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 51 52 ►►