Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
21.04.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк: «В рамках підготовки до запровадження безвізового режиму ЄС для України Держприкордонслужба виконала усі завдання»
В аеропорту «Бориспіль» за участі заступника міністра внутрішніх справ України Вадима Трояна, першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка, заступника міністра внутрішніх справ начальник Департаменту Інтерполу та Європолу Нацполіції Василя Неволі відбувся брифінг щодо співпраці Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України з Інтерполом.
детальніше
18.04.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась зустріч із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби України відбулася чергова зустріч Першого заступника Голови Державної прикордонної служби генерал-лейтенанта Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.
детальніше
11.04.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь у церемонії вшанування спортсменів з зимових олімпійських видів спорту
В Головному управлінні МВС України відбулась урочиста церемонія вшанування спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з зимових олімпійських видів спорту за результатами змагань у 2016-2017 роках.
детальніше
07.04.2017
Правоохоронні органи активно готуються до забезпечення безпеки та правопорядку під час "Євробачення"
4 квітня у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбулися навчання з питань забезпечення безпеки та правопорядку під час міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення».
детальніше
24.03.2017
Співпраця ЄС з Державною прикордонною службою у реформуванні сектору цивільної безпеки визнана успішною
Нещодавно в Києві відбулося публічне обговорення, де розглядалися зусилля Європейського Союзу у реформуванні сектору цивільної безпеки в Україні.
детальніше
◄◄ 1 2... 4 5 6 7 8... 46 47 ►►