Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
27.02.2015
У Навчальному центрі Держприкордонслужби відкрили погруддя генерал-майора Ігоря Момота
У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулося урочисте відкриття погруддя генерал-майора Момота Ігоря Федоровича.
детальніше
18.02.2015
Голова Держприкордонслужби прозвітував щодо інженерного облаштування державного кордону
На  засіданні Кабінету Міністрів України, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко доповів про стан виконання «Плану заходів щодо побудови охорони українсько-російського кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та АР Крим», та використання бюджетних коштів, що були виділені відомству на реалізацію цих завдань  наприкінці 2014 рік.
детальніше
08.02.2015
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав поранених прикордонників
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені в ході проведення антитерористичної операції та проходять лікування в Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби.
детальніше
02.02.2015
Голова Держприкордонслужби України перевірив організацію служби на ділянці Східного регіонального управління
Протягом тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочим візитом перебував на ділянці відповідальності Східного регіонального управління.
детальніше
29.01.2015
Голова Держприкордонслужби взяв участь у засіданні колегії Східного регіонального управління
У Східному регіональному управлінні відбулося розширене засідання колегії, на якому розглядалися результати оперативно-службової діяльності упродовж складного та напруженого 2014 року та було окреслено завдання на 2015 рік.
детальніше