Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
18.03.2016
a
a
a
09.02.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Головою Консультативної Місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM)
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка та Голови Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування цивільного сектору безпеки України (EUAM) Кястутіса Ланчінскаса.
детальніше
07.02.2017
Голова Держприкордонслужби України з Главою СММ ОБСЄ в Україні обговорили актуальні та перспективні питання співробітництва
7 лютого відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка з Главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Послом Ертурулом Апаканом.
детальніше
02.02.2017
У Брюсселі відбулося засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи
У штаб-квартирі НАТО у Брюсселі (Королівство Бельгія) відбулося засідання Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи.
детальніше
25.01.2017
На кордоні Угорщини з Україною запрацював перший спільний контактний пункт «Захонь»
На кордоні з Угорщиною був відкритий перший для цієї ділянки спільний контактний пункт «Захонь». Це ще одна, нова, комунікаційна платформа на основі фундаменту співпраці прикордонників з європейськими колегами.
детальніше
17.01.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулось перше засідання Керівного комітету проекту TWINNING
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулось перше засіданні Керівного комітету проекту TWINNING. У засіданні взяли участь перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, представники проекту, зокрема керівник TWINNING-проекту Томас Остерот, представники Представництва ЄС в Україні, Місій ЄС EUAM та EUBAM, а також в.о. заступника Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан.
детальніше