Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
16.08.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась зустріч Голови прикордонного відомства із Главою Місії ЄС EUBAM
На зустрічі відмічалося, що лише за останній період досягнуто значних результатів. Зокрема на належному рівні забезпечено службу спільних патрулювань на українсько-молдовській ділянці кордону, проведено низку спеціальних операцій з охорони державного кордону направлених на боротьбу з нелегальним обігом вогнепальної зброї та контрабандою тютюнових виробів. Крім того, позитивною залишається співпраця з питань аналізу ризиків, зокрема спільного аналізу загроз на українсько-молдовському кордон. Також одним з важливих питань співробітництва є розвиток спільного контролю в пунктах пропуску на українсько-молдовському кордоні.
детальніше
15.08.2017
Василь Серватюк перевірив готовність підрозділів Західного регіонального управління Держприкордонслужби
Перший заступник Голови Держприкордонслужби України Василь Серватюк з робочим візитом перебував на ділянці Західного регіонального управління відомства. Під час своєї роботи він перевірив стан оперативно-службової діяльності та готовність підрозділів Мостиського і Львівського прикордонних загонів. На західному кордоні Василь Серватюк перевірив міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Краковець». Окрім організації прикордонного контролю увага приділялася функціональності резервів прикордонного підрозділу під час реагування на зміни в обстановці та недопущення порушення кордону.
детальніше
12.08.2017
Віртуальний контактний аналітичний центр – постійний майданчик для вирішення актуальних питань інтегрованого управління кордонами
11 серпня 2017 року в Адміністрації Держприкордонслужби України за участі представників Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції, Державної міграційної служби, Служби безпеки та Національної поліції України відбулося тематичне засідання віртуального контактного аналітичного центру присвячене приєднанню України до Угоди між Урядом Республіки Молдова та Урядом Румунії щодо створення і функціонування спільного Контактного центру Галац від 31.05.2011.
детальніше
03.08.2017
О. Турчинов: Гідне грошове забезпечення військовослужбовців стає питанням національної безпеки країни
Четвертий рік триває військова агресія проти нашої країни. Саме солдати та офіцери Збройних Сил України та інших військових формувань завдяки своїй мужності та героїзму, ціною великих жертв змогли зупинити ворога та звільнити частину наших територій. На жаль, ми стали звикати до щоденних втрат, яких продовжують зазнавати наші війська. Але за цими сухими цифрами втрат стоять величезні особисті трагедії - батьків, дружин, дітей... За цими цифрами - життя мужніх патріотів України.
детальніше
25.07.2017
Президент України Петро Порошенко призначив Головою Держприкордонслужби генерал-лейтенанта Петра Цигикала
Сьогодні, 25 липня 2017 року, Президент України Петро Порошенко призначив нового очільника Державної прикордонної служби України - генерал-лейтенанта Петра Олександровича Цигикала. Президент України висловив вдячність Віктору Назаренку за сумлінну службу, присвоїв йому знання генерала армії України та призначив його своїм радником.
детальніше