Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
11.05.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Урочиста хода на чолі з Президентом України Петром Порошенко пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні. В знак пам’яті військовий оркестр виконав Державний гімн України, а воїни Почесної варти відсалютували з особистої зброї залпами та пройшли урочистим маршем.
детальніше
11.05.2017
Охоронці кордону та ветерани-прикордонники вшанували полеглих у Другій світовій війні
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни, відзначення 72-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, а також Дня пам’яті та примирення. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.
детальніше
29.04.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні
29 квітня в Києві перший заступник Голови Державної прикордонної служби України зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні.Зустріч пройшла в Посольстві Азербайджанської Республіки в Україні, під час якої було обговорено порядок перетинання державного кордону громадянами України й Азербайджану та питання щодо створення комфортних умов для взаємних поїздок громадян.
детальніше
28.04.2017
Міністерство оборони США передало співробітникам Держприкордонслужби засоби військового радіозв’язку на 21 мільйон доларів
За участі Президента України Петра Порошенка, посла США Марі Йованович, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка співробітникам Держприкордонслужби вручено засоби військового радіозв’язку від Міністерства оборони США.
детальніше
27.04.2017
Представники Посольства США відкрили в Навчальному центрі Держприкордонслужби навчально-тренувальний комплекс та смугу перешкод
27 квітня 2017 року в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулась урочиста церемонія відкриття навчально-тренувального комплексу та смуги перешкод. В урочистостях взяли участь заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт та представники МОМ.
детальніше