Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
30.03.2015
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко здійснив перевірку організації служби в зоні АТО
Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. 
детальніше
23.03.2015
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі
У Львові відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Польщі Віктора Назаренка та Домініка Трача, під час якої вони обговорили питання співпраці на спільній ділянці кордону.
детальніше
23.03.2015
Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко вручив прикордоннику орден «За мужність»
15 березня Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко  відвідав у Центральному клінічному госпіталі ДПСУ військовослужбовця, який дістав поранення під час виконання завдань у зоні АТО на сході країни.
детальніше
23.03.2015
Держприкордонслужба та СБУ поінформували про результати спільної роботи у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні
13 березня в Будинку Уряду відбулася спільна прес-конференція Голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка та першого заступника Голови Служби безпеки України Юрія Артюхова. Вони поінформували про основні результати співпраці відомств у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні.
детальніше
23.03.2015
Президент України, перебуваючи в Національній академії Держприкордонслужби, вручив військовослужбовцям державні нагороди
 Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область відвідав Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
детальніше