Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
08.05.2015
У Держприкордонслужбі вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом
В Адміністрації Державної прикордонної служби України  відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.
детальніше
05.05.2015
У Києві відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Республіки Білорусь
Вчора в Києві відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка та Голови Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-полковника Леоніда Мальцева.
детальніше
30.04.2015
Керівник прикордонного відомства України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки»
У словацькому місті Собранце Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко зустрівся з керівниками прикордонних служб країн «Вишеградської четвірки» – Республіки Польщі, Словацької Республіки та Чеської Республіки.
детальніше
23.04.2015
Голова Держприкордонслужби зустрівся з керівниками облдержадміністрації та силових структур Закарпатської області
У рамках продовження робочої поїздки у західний регіон України, Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся в Ужгороді з Головою Закарпатської облдержадміністрації Василем Губальом і керівниками районних рад та силових органів.
детальніше
23.04.2015
Голова Держприкордонслужби побував у Західному регіональному управлінні
Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко здійснив робочу поїздку до Західного регіонального управління.
детальніше