Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
19.12.2014
Голова Держприкордонслужби України перевірив організацію служби на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим
Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочою поїздкою перебував на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим. У ході роботи очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних підрозділів та організацію їх діяльності відповідно до завдань, визначених Президентом України, в тому числі й на окремих напрямках, зокрема на Арабатській стрілці.
детальніше
03.12.2014
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко розповів про основні результати діяльності відомства та окреслив перспективи розвитку
28 листопада в прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка.
детальніше
14.11.2014
Колегія Держприкордонслужби розглянула основні напрямки подальшого реформування
В Адміністрації Держприкордонслужби України відбулося засідання Колегії, на якому було проаналізовано стан оперативно-службової діяльності та розглянуто основні напрямки подальшого реформування відомства у відповідності до визначених Президентом України завдань.
детальніше
07.11.2014
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав поранених прикордонників та вручив їм державні нагороди
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені під час оборони східних рубежів держави та проходять лікування в Центральному госпіталі Держприкордонслужби. 
детальніше
07.10.2014
Керівний склад Адміністрації Держприкордонслужби зустрівся з делегацією Постійних представників держав-учасниць ОБСЄ
7 жовтня в Києві відбувся візит делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Адміністрацію Держприкордонслужби України. 35 послів прибули в Україну з метою проведення обговорення складної ситуації в східних областях України та пошуку врегулювання конфлікту.
детальніше
◄◄ 1 2... 37 38 39 40 41 42 43 ►►