Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
12.08.2015
Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко відвідав блокпости першого оборонного рубежу
Під час поїздки на Схід країни Голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко відвідав і блокпости першого оборонного рубежу.
детальніше
06.08.2015
Державну прикордонну службу України відвідали представники Федеральної поліції ФРН
В Києві відбулась зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка з начальником управління міжнародних зв’язків Президії Федеральної поліції ФРН Бодо Капінгом.
детальніше
04.08.2015
Голова Держприкордонслужби України зустрівся з Президентом Поліції Чеської Республіки
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулась зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника  Віктора Назаренка та Президента Поліції Чеської Республіки Томаша Тугого. В рамках зустрічі Голова Держприкордонслужби ознайомив чеську делегацію з теперішнім станом справ, діяльністю та перспективами розвитку прикордонного відомства. Зокрема йшлось і про виконання завдань прикордонниками в зоні проведення АТО та у смузі безпеки вздовж лінії розмежування.
детальніше
03.08.2015
Під час перевірки роботи контрольного пункту «Чонгар» Голова Держприкордонслужби на місці вніс зміни в технологію оформлення
Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко з робочим візитом відвідав контрольний пункт в’їзду – виїзду «Чонгар», що на адмінмежі із тимчасово окупованим Кримом.
детальніше
23.07.2015
В аеропорту Бориспіль відбулась виставка світлин про прикордонників відомої литовської художниці
В аеропорту «Бориспіль» відбулось відкриття виставки робіт литовської художниці Беати Куркуль, яка створила серії графічних зображень про прикордонників, що захищають Україну в зоні проведення АТО. 
детальніше