Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
21.08.2015
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили питання залучення експертів СММ ОБСЄ в Україні до моніторингу за ситуацією вздовж лінії зіткнення
На виконання доручення Президента України першим заступником Голови Державної прикордонної служби України проведено координаційну міжвідомчу нараду за участі представників Міністерства закордонних справ України, Служби безпеки України, Антитерористичного штабу при СБУ, Генерального Штабу ЗСУ, Національної Гвардії, а також  Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.
детальніше
20.08.2015
Прикордонники презентували Прем’єр-міністру України Стратегію розвитку відомства
В аеропорту «Бориспіль» Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко ознайомив Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка зі Стратегією реформування прикордонного відомства у урахуванням загроз з боку російської сторони та подальшими стратегічними цілями розвитку Держприкордонслужби з урахуванням європейських стандартів. 
детальніше
13.08.2015
На адмінмежі з Кримом проводиться робота по оновленню контрольних пунктів в’їзду-виїзду
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк побував з робочою поїздкою в Азово-Чорноморському регіональному управлінні.
детальніше
13.08.2015
На кордоні з Польщею в рамках міжнародного проекту відкрили оновлений прикордонний підрозділ в селі Грабове
На українсько-польському кордоні Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик після повної реконструкції відкрили прикордонний підрозділ «Грабове».
детальніше
12.08.2015
Голова Держприкордонслужби під час поїздки в зону АТО перевірив хід робіт на контрольному пункті «Зайцеве»
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко в ході робочої поїздки до зони АТО разом з заступником Глави Адміністрації Президента України Андрієм Тарановим перевірив стан розбудови контрольного пункту в'їзду-виїзду «Зайцеве».
детальніше