Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
22.05.2017
a
a
a
23.03.2015
Держприкордонслужба та СБУ поінформували про результати спільної роботи у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні
13 березня в Будинку Уряду відбулася спільна прес-конференція Голови Держприкордонслужби України Віктора Назаренка та першого заступника Голови Служби безпеки України Юрія Артюхова. Вони поінформували про основні результати співпраці відомств у сфері боротьби з організованою злочинністю на державному кордоні.
детальніше
23.03.2015
Президент України, перебуваючи в Національній академії Держприкордонслужби, вручив військовослужбовцям державні нагороди
 Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область відвідав Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
детальніше
27.02.2015
У Навчальному центрі Держприкордонслужби відкрили погруддя генерал-майора Ігоря Момота
У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулося урочисте відкриття погруддя генерал-майора Момота Ігоря Федоровича.
детальніше
18.02.2015
Голова Держприкордонслужби прозвітував щодо інженерного облаштування державного кордону
На  засіданні Кабінету Міністрів України, Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко доповів про стан виконання «Плану заходів щодо побудови охорони українсько-російського кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та АР Крим», та використання бюджетних коштів, що були виділені відомству на реалізацію цих завдань  наприкінці 2014 рік.
детальніше
08.02.2015
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав поранених прикордонників
Голова Держприкордонслужби України Віктор Назаренко відвідав  прикордонників,  які були поранені в ході проведення антитерористичної операції та проходять лікування в Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби.
детальніше