Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
30.05.2015
Голова Держприкордонслужби подякував жителям Львівщини за підтримку прикордонників
Голова Державної  прикордонної служи  України генерал полковник Віктор Назаренко разом із начальником Західного регіонального управління генерал-майором  Володимиром  Плешком відвідали кафедральний Собор святих Петра та Павла у Львові і  взяли  участь у молебні на честь загиблих у зоні АТО воїнів-прикордонників.
детальніше
30.05.2015
На Львівщині реконструйовано відділ прикордонної служби імені Українського Козацтва
На українсько-польському кордоні, після проведення повної реконструкції був відкритий відділ прикордонної служби «Мігово» імені Українського Козацтва Мостиського прикордонного загону. Масштабну реконструкцію іменного підрозділу було здійснено в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь».
детальніше
18.05.2015
Каплицю Святого Георгія-Переможця увінчав освячений хрест
Каплицю Святого Георгія-Переможця, що будується на території Окремої комендатури охорони і забезпечення, увінчав освячений хрест.
детальніше
08.05.2015
У Держприкордонслужбі вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом
В Адміністрації Державної прикордонної служби України  відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни та відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.
детальніше
05.05.2015
У Києві відбулася зустріч керівників прикордонних відомств України та Республіки Білорусь
Вчора в Києві відбулася зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Віктора Назаренка та Голови Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь генерал-полковника Леоніда Мальцева.
детальніше