Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
23.08.2017
Держприкордонслужба зробила суттєвий крок, щодо технічного переоснащення органів охорони державного кордону
У центрі столиці, на Хрещатику, до Дня Незалежності України відкрилась виставка сучасної військової техніки та озброєння «Міць нескорених». Оглянув виставку Президент України Петро Порошенко. Президент зазначив, що на початку російської агресії українській армії довелося ремонтувати те, що вже було у вжитку, пошкоджене чи наслідок безгосподарності доведено до небойового стану, випускалися з конвеєрів фізично хоча й нові, але технічно застарілі види, прийняті на озброєння ще за радянських часів.
детальніше
23.08.2017
В Держприкордонслужбі відзначили День Державного Прапора України
В Державній прикордонній службі України відбулися заходи з нагоди Дня Державного Прапора України. Сьогодні зранку, в урочистій обстановці за участю керівництва Держприкордонслужби була проведена офіційна церемонія підняття державного синьо-жовтого українського прапору біля Адміністрації Державної прикордонної служби України.
детальніше
22.08.2017
Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал зустрівся із учасниками парадного розрахунку Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького і привітав всіх присутніх із Днем прапору України та 26-ю річницею Д
Сьогодні, на підставі попередньої домовленості, відбулась робоча зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка із заступником начальника Генерального інспекторату Прикордонної поліції Республіки Молдова Валентином Федоровим.
детальніше
22.08.2017
Голова Держприкордонслужби привітав учасників парадного розрахунку відомства із Днем Незалежності України
Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал зустрівся із учасниками парадного розрахунку Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького і привітав всіх присутніх із Днем прапору України та 26-ю річницею Дня Незалежності України.
детальніше
17.08.2017
Адміністрацію Держприкордонслужби відвідала делегація представників основних суб’єктів інтегрованого управління кордонами Фінської Республіки
Учора Адміністрацію Держприкордонслужби спільно з експертами Консультативної місії ЄС з допомоги в реформуванні цивільного сектору безпеки (EUAM) відвідала делегація представників основних суб’єктів інтегрованого управління кордонами Фінської Республіки на чолі з керівником Митної служби Фінляндії Антті Хартікайненом. Зустріч було присвячено ключовим аспектам впровадження інтегрованого управління кордонами та обміну досвідом з цього питання, розгляд яких передбачається на міжвідомчому семінарі 17 серпня, організованого за підтримки Консультативної місії ЄС.
детальніше