Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
19.09.2017
a
a
a
14.09.2017
Американська делегація ознайомилася з ходом навчального курсу для мобільних підрозділів Держприкордонслужби
Нещодавно на базі Окремої комендатури охорони та забезпечення відбулась зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби генерал-лейтенанта Василя Серватюка із другим заступником Держсекретаря США Джеймсом Волшом та начальником українського офісу Бюро із правоохоронних питань та міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків (INL) Крістофером Смітом.
детальніше
11.09.2017
МВС трактує вчорашні дії на пункті пропуску «Шегині» як державний злочин, - Арсен Аваков
В МВС України відбувся брифінг за участі Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала. На брифінгу Арсен Аваков заявив, що МВС трактує учорашні події на пункті пропуску «Шегині» як державний злочин.
детальніше
09.09.2017
Курсанти першого курсу Національної академії Держприкордонслужби склали присягу на вірність Українському народові
Минуло лише кілька днів відтоді як нещодавні абітурієнти склали нелегкі вступні випробування та були зараховані на навчання до єдиного в Україні елітного вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України. 9 вересня 2017 року, гордо одягнувши прикордонний однострій, перед обличчям своїх батьків, побратимів, вони присягнули на вірність Українському народові і стали повноправними членами курсантської сім’ї Національної академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького.
детальніше
01.09.2017
День знань у Національній академії Держприкордонслужби. 350 першокурсників та переформатований освітній процес
1 вересня з давніх-давен не просто початок осені. У цей день розпочинається новий навчальний рік для всіх школярів, студентів, курсантів і звичайно викладачів.
детальніше
24.08.2017
На Хрещатику прикордонні підрозділи разом з іншими військовими отримали бойові прапори та пройшли парадним розрахунком
24 серпня наша країна з особливою гордістю та патріотизмом святкує День Незалежності України. Адже це не лише державне свято, але й особисте свято кожного українця. Сьогодні, на центральній вулиці міста Києва традиційно відбулися урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності нашої держави.
детальніше