Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
26.05.2017
У Житомирі 58 сімей прикордонників отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку
В Житомирі напередодні професійного свята – Дня прикордонника 58 сімей військовослужбовців Держприкордонслужби отримали квартири в новозбудованому багатоповерховому житловому будинку. Привітати новоселів прибув Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко, а також керівництво місцевої влади та взаємодіючих органів.
детальніше
24.05.2017
Перебуваючи на Волині Президент України Петро Порошенко побував у пункті пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею
Під час робочої поїздки в Волинську область Президент України Петро Порошенко побував в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин», де ознайомився з пропускними особливостями через кордон на даному напрямку. У ході візиту Петро Порошенко оглянув пункт пропуску, який, до речі
детальніше
18.05.2017
В Адміністрації Держприкордонслужби з польською стороною обговорили питання взаємодії, в тому числі проблематику черг
11 травня в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася зустріч першого заступника Голови Держприкордонслужби Василя Серватюка з радником Посольства – офіцером зв’язку Прикордонної варти Республіки Польща в Україні Маріушем Зарецьким.
детальніше
11.05.2017
Голова Держприкордонслужби взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні
Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. Урочиста хода на чолі з Президентом України Петром Порошенко пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні. В знак пам’яті військовий оркестр виконав Державний гімн України, а воїни Почесної варти відсалютували з особистої зброї залпами та пройшли урочистим маршем.
детальніше
11.05.2017
Охоронці кордону та ветерани-прикордонники вшанували полеглих у Другій світовій війні
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни, відзначення 72-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, а також Дня пам’яті та примирення. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.
детальніше