Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
13.12.2016
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначила свою 24-у річницю
В Хмельницькій обласній філармонії відбулись урочисті заходи, приурочені 24-й річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
детальніше
08.12.2016
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась презентація спільної українсько-німецької оцінки ситуації щодо транскордонної злочинності
8 грудня, в рамках візиту до України Віце-президента Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини, в Адміністрації Держприкордонслужби для експертів від місії EUAM, проекту TWINNING, представників взаємодіючих відомств України – МВС, СБУ, Національної поліції, Національної гвардії Державної фіскальної служби та Державної міграційної служби презентовано спільну українсько-німецьку оцінку ситуації щодо транскордонної злочинності.
детальніше
08.12.2016
Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з Віце-президентом Федеральної поліції Німеччини Юргеном Шубертом
В Адміністрації Держприкордонслужби відбулась зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка з Віце-президентом Федеральної поліції Німеччини Юргеном Шубертом.У ході обговорення стану і перспектив двостороннього співробітництва перший заступник очільника прикордонного відомства ознайомив членів делегації із ситуацією на державному кордоні України і заходами з реформування Держприкордонслужби.
детальніше
05.12.2016
В трьох аеропортах різних країн одночасно стартував перший міжнародний Антикорупційний тиждень на кордонах
5 грудня в аеропорту «Бориспіль» напередодні Міжнародного дня боротьби із корупцією стартував перший міжнародний Антикорупційний тиждень на кордонах України, Румунії та Молдови.Публічне відкриття кампанії одночасно відбулося в трьох міжнародних аеропортах країн учасниць: «Бориспіль», «Кишинів» та «Отопень». Крім того, заходи проходитимуть в 14 пунктах пропуску на спільному кордоні.
детальніше
05.12.2016
В Анкарі вперше за останні три роки Голова Держприкордонслужби України зустрівся з Командувачем Берегової охорони Туреччини
5 грудня, в Анкарі в рамках робочої поїздки Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко відвідав Берегову охорону Туреччини, де зустрівся з її Командувачем Бюлентом Oлджаєм. Ця зустріч між керівниками структур є першою та стала продовженням традиційно конструктивного співробітництва між українським прикордонним відомством і турецькою Береговою охороною. Зокрема, сторони висловили сподівання, що вона надасть подальшого імпульсу у співпраці.
детальніше
◄◄ 1 2... 9 10 11 12 13... 45 46 ►►