Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Заходи за участю керівництва
08.06.2017
a
a
a
17.01.2017
На Колегії Держприкордонслужби підбили підсумки минулого року та визначили завдання на 2017 рік
В Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулося засідання Колегії відомства, на якій підбили підсумки оперативно-службової діяльності у 2016 році, а також розглянули завдання на цей рік.
детальніше
13.01.2017
Президент України в Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби відкрив сучасний діагностичний комплекс
В Центральному клінічному госпіталі Держприкордонслужби Президент України Петро Порошенко відкрив сучасний діагностичний комплекс дослідження внутрішніх органів людини з використанням обладнання рентгенівського випромінювання.
детальніше
03.01.2017
Перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з Першим заступником Глави СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом
Відбулася перша в новому році зустріч першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Василя Серватюка із Першим заступником Глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александром Хугом.
детальніше
31.12.2016
У переддень Нового року Президент України відкрив систему попереднього виявлення цілей на Азовському морі та вручив прикордонникам броньовану і іншу техніку
У переддень Нового року Президент України Петро Порошенко відвідав Маріуполь. Глава держави зустрівся з прикордонниками Донецького загону та на узбережжі Азовського моря відкрив сучасну систему раннього виявлення, попередження та ідентифікації цілей «AEROS», що розміщена на посту технічного спостереження Держприкордонслужби.
детальніше
27.12.2016
Віктор Назаренко: «Держприкордонслужба продовжує системний розвиток в рамках загальної реформи сектору безпеки і оборони України»
В прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної прикордонної служби України генерал-полковника Віктора Назаренка, на якій він поінформував про основні результати діяльності прикордонного відомства у 2016 році.
детальніше
◄◄ 1 2... 9 10 11 12 13... 46 47 ►►