Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
07.03.2017
a
a
a
В Адміністрації Держприкордонслужби обговорили питання протидії переміщенню контрафактних тютюнових виробів

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з представниками однієї з тютюнових компаній для обговорення питань співпраці у сфері посилення боротьби з незаконною торгівлею та переміщенням контрафактних тютюнових виробів.

Під час зустрічі учасниками було акцентовано увагу на важливості здійснення заходів щодо протидії незаконного переміщення тютюнових виробів через кордон.

Також було зазначено, що в Держприкордонслужбі активно залучаються  кінологи зі службовими собаками, які навчені на пошук тютюнових виробів, адже вміння службових собак чітко розпізнавати запахи дозволяє вишукувати не лише зброю та наркотичні засоби, а й якісно протидіяти незаконному переміщенню через кордон сигарет. Загалом у минулому році співробітниками Держприкордонслужби за допомогою службових собак було виявлено понад мільйон пачок сигарет, які незаконно переміщувались через державний кордон.

Для покращення роботи з виявлення контрабандних сигарет представниками тютюнової компанії у минулому році було проведено 15 навчальних семінарів з інспекторами-кінологами щодо виявлення та ідентифікації тютюнової продукції, передано кінологічним підрозділам 40 кілограмів запахового матеріалу для підготовки собак з пошуку цигарок та надано допомогу в облаштуванні кінологічних об’єктів.

Наприкінці учасники зустрічі домовились й надалі взаємодіяти з метою боротьби з незаконною торгівлею і переміщенням контрафактних тютюнових виробів через державний кордон та підписали договір про співпрацю.