Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Подання запиту на інформацію
22.05.2017
a
a
a
22.05.2017
Подання запиту на інформацію про перетинання фізичною особою державного кордону України
Інформація про перетинання фізичною особою державного кордону України надається за письмовим запитом на інформацію (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби), який вимагає наявність особистого підпису.
детальніше
22.05.2017
Подання запиту на інформацію про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну
Інформація про наявність або відсутність стосовно фізичної особи тимчасового обмеження у праві виїзду з України або в’їзду в Україну надається за письмовим запитом на інформацію (поштовим зв’язком або особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби), який вимагає наявність особистого підпису.
детальніше
22.05.2017
Подання запиту на інформацію (довідково-енциклопедична, науково-технічна, правова, статистична, соціологічна тощо)
Довідково-енциклопедична, науково-технічна, правова, статистична, соціологічна інформація надається за запитами на інформацію, які подано поштою, факсом, телефоном, електронною поштою та особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби.
детальніше
20.02.2017
Загальні положення
Розпорядники інформації – органи Держприкордонслужби (Адміністрація Державної прикордонної служби України, регіональні управління, органи охорони державного кордону, загони морської охорони, навчальні заклади, науково-дослідні установи, підрозділи спеціального призначення та органи забезпечення Державної прикордонної служби України).
детальніше
16.02.2017
Контакти з питань подання запитів на інформацію
Поштова адреса для подання запитів на інформацію до Адміністрації Держприкордонслужби: вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601
детальніше