Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Фотогалерея
a
a
a
12.05.2017
Змагання "Юних друзів прикордонників"

Напередодні професійного свята – Дня прикордонника, на базі військового містечка «Садгора» Чернівецького прикордонного загону, вже вкотре поспіль, відбулись змагання на кубок першості серед шкільних загонів «Юних друзів прикордонників». У змаганнях взяли участь шість команд із десятком учнів у кожній, які перемогли в районних змаганнях.

Розпочалися змагання традиційно з урочистого шикування, підняття синьо-жовтого стягу під виконання Гімну України. Після напутніх слів від керівництва Чернівецького прикордонного загону, ветеранів та гостей змагань, розпочався перший конкурс. У ньому команди намагалися набрати максимум балів. Адже проходження урочистим маршем та виконання стройової пісні є першими здобутими балами.  Зі слів учасників змагань, перший бал є квитком до перемоги. Цього дня учасники  баталій здобули чимало балів, десь більше, а десь менше. Юнаки та дівчата мали змогу поборотися у низці конкурсів таких, як воєнізована естафета, вправи на запам’ятовування, вивчення слідів, неповне розбирання та збирання АК-74, здійснення евакуації умовного потерпілого на ношах та розпалювання вогнища за найкоротший час.

Після нелегких випробувань командам учасників військовослужбовці-кінологи продемонстровали навички та уміння службових собак. Чотирилапі улюбленці показали як з легкістю вони затримують порушників державного кордону, а також виявляють приховані наркотичні речовини та зброю. Пізнавальною стала для дітей екскурсія по військовому містечку. Школярі мали змогу поглянути на життя та побут прикордонників, а також ознайомитися зі зразками стрілецької зброї та оптичних приладів, що використовуються в охороні кордону.

У безкомпромісній, але чесній боротьбі кубок першості здобула команда «Дозор» Тарасовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району, яка вже другий рік поспіль стає переможцем.