Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Фотогалерея
a
a
a
19.10.2017
В здоровому тілі – здоровий дух. Прикордонники склали нормативи із фізпідготовки

У Києві, на базі Окремої комендатури охорони та забезпечення, протягом 18-19 жовтня військовослужбовці Адміністрації Державної прикордонної служби України та підрозділів центрального підпорядкування склали нормативи з фізичної підготовки та пройшли показові заняття в рамках професійної підготовки. 

До здачі нормативів залучався весь особовий склад.

Під час контрольно-перевірочних занять, перевірявся рівень фізичної підготовленості з бігу на 100 метрів та дистанцію у 1 кілометр, а також виконання силових вправ. 

Крім того проведено стрілецьке тренування з виконання службово-прикладної вправи «Стрільба з автомата та пістолета із-за укриття» і з тактичної медицини.

Додатково на базі прикордонного підрозділу з військовослужбовцями проведено показове заняття з вивчення основних зразків озброєння, техніки, зброї, засобів зв’язку.

Варто відмітити, що військовослужбовці Держприкордонслужби систематично займаються фізичною підготовкою і у підсумку це відобразилося на відмінних та добрих результатах, які вони проявили під час здачі цих контрольно-перевірочних занять.