Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
29.04.2017
a
a
a
Перший заступник Голови Держприкордонслужби зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

29 квітня в Києві перший заступник Голови Державної прикордонної служби України зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні.

Зустріч пройшла в Посольстві Азербайджанської Республіки в Україні, під час якої було обговорено порядок перетинання державного кордону громадянами України й Азербайджану та питання щодо створення комфортних умов для взаємних поїздок громадян.

На початку зустрічі Василь Серватюк подякував Азербайджанській стороні за плідну співпрацю в рамках виконання Угоди про безвізові поїздки громадян. Також він зазначив, що важливим елементом розвитку відносин між країнами, є наявність прямого повітряного та залізничного сполучення між Україною та Азербайджанською Республікою.

Крім того, першим заступником Голови Держприкордонслужби була запропонована підтримка тісної комунікації для вирішення проблемних питань і створення комфортних умов перетину державного кордону України громадянами Азербайджану і налагодження взаємодії з розв'язання нагальних проблемних питань в майбутньому.

Варто зазначити, що українська сторона запевнила в тому, що Держприкордонслужба України буде вживати всі заходи для створення комфортних умов перетину державного кордону України громадянами Азербайджану, але за умови дотримання ними вимог чинного законодавства України.