Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
09.09.2017 13:46
У прикордонних лісах Сумщини військовослужбовці затримали автомобіль з товарами

Прикордонники Сумщини продовжують вживати системних заходів, направлених на протидію протиправній діяльності на державному кордоні України.

Сьогодні вранці військовослужбовці відділу «Велика Писарівка» спільно з оперативними співробітниками Держприкордонслужби  в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» затримали товари народного споживання.

Реалізовуючи завчасно отриману оперативниками прикордонного відомства інформацію про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль за кількадесят метрів від держрубежу неподалік населеного пункту Порозок, що у Великописарівському районі, затримав автомобіль «УАЗ» української реєстрації. Керував транспортним засобом наш співвітчизник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

У кузові автомобіля вартові кордону виявили тюки з одягом в асортименті. Вантаж правопорушник намагався незаконно перемістити через кордон на територію Росії.

Наразі встановлюються усі обставини виявленого правопорушення. Автомобіль разом з товаром встановленим порядком буде передано працівникам фіскальної служби. Громадянин затриманий до 3-х діб для встановлення особи, після чого за спробу незаконного перетинання державного кордону України та за порушення прикордонного режиму буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати