Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
17.05.2017 09:27
(ВІДЕО) На Донеччині прикордонники спільно з СБУ затримали партію сигарет

Оперативно-розшукові підрозділи Державної прикордонної служби у взаємодії з іншими правоохоронними органами постійно протидіють незаконному переміщенню товарів через лінію розмежування.

Так, учора прикордонники спільно зі співробітниками СБУ, в ході реалізації оперативної інформації, затримали партію сигарет без акцизних марок.

Мікроавтобус «Фольксваген» під керуванням громадянина України правоохоронці зупинили в Мар`їнському районі Донецької області. Під час огляду транспортного засобу в багажному відділенні було виявлено близько 50 ящиків тютюнових виробів без акцизних марок. Зі слів водія встановлено, що сигарети переміщені з непідконтрольної території на підконтрольну невеликими партіями.

У ході подальших спільних розшукових заходів поблизу м. Мар`їнка, затримано автомобіль «ВАЗ» та двох місцевих жителів. Перевіривши автомобіль правоохоронці виявили в ньому ще 4 пакунки з тютюновими виробами, скоріш за все з партії, яка була затримана раніше. На даний час оперативною групою проводяться слідчо-процесуальні дії.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати