Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.03.2017 09:32
У Польщі прикордонники взяли участь в обговоренні Практичного посібника «VEGAзаходи з протидії торгівлі людьми в аеропортах»

У період з 14 по 16 березня 2017 року в штаб-квартирі Європейського Агенcтва прикордонної та берегової охорони FRONTEX (м. Варшава, Республіка Польща) пройшов семінар з обговорення Практичного посібника «VEGAзаходи з протидії торгівлі людьми  в аеропортах».

З метою реалізації заходів, передбачених проектом з нарощення потенціалу інтегрованого управління кордонами в рамках Східного Партнерства, в обговоренні також взяли участь представники Адміністрації Держприкордонслужби.

Варто зазначити, що цей Практичний посібник був розроблений для працівників правоохоронних органів і містить детальні та конкретні рекомендації з організації й проведення заходів із виявлення та ліквідації злочинних організацій, які займаються незаконним переміщенням та торгівлею людьми на каналах авіаційного сполучення.

Посібник розроблено на кращих європейських практиках та доопрацьовано з урахуванням досвіду країн Східного Партнерства.  Його буде перекладено на різні мови та найближчим часом опубліковано.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати