Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
13.09.2017 12:35
У Києві відбулась робоча зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Литовської Республіки

В рамках реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами та на виконання Плану розвитку співробітництва між Державною прикордонною службою України та Службою охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки з 11 по 13 вересня 2017 року вперше відбулась робоча зустріч експертів аналітичних підрозділів прикордонних відомств України та Литовської Республіки.

В ході зустрічі експерти погодили питання щодо започаткування обміну статистичною та аналітичною інформацією, проведення спільної українсько-литовської оцінки транскордонної злочинності.

Не зважаючи на те, що Україна та Литовська Республіка не мають спільних кордонів, співпраця аналітиків є ефективним та дієвим інструментом протидії транскордонній злочинності та забезпечення надійного захисту державних рубежів.

Окрім того, з метою подальшого зміцнення взаємовідносин та нормативного врегулювання інформаційної співпраці українські і литовські аналітики домовились опрацювати та ініціювати підписання двостороннього протоколу про обмін інформацією.

Варто зазначити, що співпраця експертів-аналітиків прикордонних служб України та Литовської Республіки по реалізації завдань щодо розвитку європейських принципів інтегрованого управління кордонами в Україні розпочалась в рамках Європейського проекту TWINNING.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати