Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
17.03.2017 10:08
Росіянин намагався дати хабар у розмірі 100 євро, щоб потрапити на територію України

У Держприкордонслужбі продовжуються заходи щодо протидії корупції та злочинності серед персоналу прикордонного відомства, а також втягування прикордонників у протиправну діяльність.

Так, сьогодні вночі у пункті пропуску «Устилуг», що на кордоні з Польщею, було зафіксовано спробу дачі хабара прикордоннику Львівського загону. Грошову винагороду пропонував громадянин Російської Федерації  у  розмірі 100 євро за безперешкодний перетин державного кордону. По даному факту було проінформовано працівників Національної поліції та відмовлено у  пропуску на територію України.

У другому випадку у пункті пропуску «Угринів» наш співвітчизник пропонував неправомірну винагороду у розмірі 100 доларів США, за спробу незаконного ввезення на територію України транспортного засобу. Під час перевірки було виявлено ознаки підробки нотаріально завіреного доручення Республіки Польща на право керування транспортним засобом.

Загалом за минулу добу прикордонники зафіксували ще 4 випадки надання неправомірної вигоди.

Державна прикордонна служба України звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Держприкордонслужби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати