Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.05.2017 09:39
Прикордонники затримали росіянина, якого розшукували правоохоронці Молдови

У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники відділу «Сопич» Сумського загону затримали росіянина, якого розшукує Інтерпол.

Так, учора до пункту пропуску «Бачівськ» на виїзд з України мікроавтобусом «Mercedes-Benz Sprinter», як пасажир, прибув громадянин Російської Федерації. Стосовно нього під час здійснення заходів прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу.

За попередніми даними встановлено, що згідно з обліками Генерального секретаріату Інтерполу, даний громадянин значиться у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Республіки Молдова для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину передбаченого частиною другою статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу Республіки Молдова.

Крім цього, в ході проведення поглибленого вивчення наданого росіянином паспортного документу, охоронці кордону виявили підроблену відмітку Держприкордонслужби про перетинання державного кордону України.

Про виявлене протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, прикордонники повідомили співробітників Національної поліції.

Наразі 35-річний росіянин затриманий, після проведення процесуальних дій встановленим порядком його передано компетентним органам.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати