Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
19.06.2017 10:33
Прикордонники виявили в пунктах пропуску приховані сигарети - вилучено 5 іномарок

У минулі вихідні в пункті пропуску «Порубне» затримано чотирьох горе-бізнесменів, які намагалися приховано переправити сигарети до Румунії. В усіх випадках товар та транспортні засоби вилучено.

Так, 40-річна румунка позбулася своєї іномарки «Рено». Адже перед тим, як перетнути кордон, запакувала під декоративну обшивку салону майже тисячу пачок сигарет. Сховок із сигаретами знайдено в ході проведення поглибленого огляду прикордонниками Чернівецького загону спільно з митниками. Вилучений автомобіль оцінено у 50 тисяч гривень.

А один із співвітчизників за подібну спробу незаконного переміщення сигарет до Румунії втратив автомобіль «Фіат» за 115 тисяч гривень.  В його транспортному засобі виявлено спеціально виготовлені тайники із понад 300 пачками сигарет різних марок.

Крім того, два випадки спроб незаконного «бізнесу» припинили прикордонники спільно із працівниками митниці в цьому ж пункті пропуску цієї ночі. Двоє жителів Чернівців у своїх «Фольксвагенах» іноземної реєстрації намагалися приховано перевезти майже 500 пачок сигарет. Замість очікуваного прибутку чоловіки втратили і товар, і транспортні засоби, які оцінено у 50 тисяч гривень кожен. 

А на Закарпатті в пункті пропуску «Тиса» через приховані майже 290 пачок сигарет у нашого співвітчизника вилучили «Мерседес» 2005 року за 170 тисяч гривень. Сигарети прикордонники Чопського загону виявили під обшивкою іномарки.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати