Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
13.11.2017 11:14
(ВІДЕО) Прикордонники, поліція та прокуратура припинили канал торгівлі людьми

У минулі вихідні оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби спільно зі співробітниками відділу по боротьбі із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУ НП України, під процесуальним керівництвом прокуратури Миколаївської області, в рамках кримінального провадження за класифікацією статті 149 КК України (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини), припинили діяльність каналу торгівлі людьми.

За результатами проведених заходів в пункті пропуску «Одеса-авіа» прикордонники спільно з правоохоронцями виявили двох громадянок України, які є жертвами торгівлі людьми.

Одночасно в Одесі та Миколаєві спільною міжвідомчою групою проведено ряд обшуків у громадян, які причетні до протиправної діяльності. За результатами обшуків правоохоронці виявили паспортні документи, бланки договорів із клубами в Туреччині, чорнові записи, блокноти, телефони та ноутбуки, флеш-носії інформації, квитанції про пересилання грошей, списки осіб жіночої статі.

Одному з фігурантів справи оголошено підозру, наразі його затримано встановленим порядком. На цей час продовжуються слідчі дії та встановлюються інші причетні до справи особи.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати