Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
15.07.2017 13:02
Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали злочинця

Учора, за випереджувальною інформацією оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали чоловіка, який знаходився у розшуку.

Так, до пункту пропуску «Лісне» в рейсовому автобусі сполученням «Бендери (РМ)-Арциз (Україна) на в'їзд в Україну прибув 22-річний громадянин України. Цей місцевий житель прикордоння ще з 2015 року розшукувався Національною поліцією України за вчинення незаконних операцій з наркотичними засобами. Крім того, чоловік втягував у свою злочинну діяльність неповнолітніх.

Увесь цей час злочинець переховувався у сусідній країні. Інформацію про те, що він буде намагатися повернутися до України прикордонники отримали заздалегідь від оперативно-розшукового підрозділу.

По факту затримання повідомлено компетентні правоохоронні органи, а самого злочинця передано до Національної поліції. Йому загрожує покарання, передбачене статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та статтею 304 (Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність).

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати