Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.10.2017 11:05
Понад 25 тисяч пачок контрабандних сигарет виявили прикордонники

Минулої доби, в рамках спільної спеціальної операції «Кордон-2017» співробітники Держприкордонслужби завадили чотирьом спробам тютюнової контрабанди.

Прикордонний наряд відділу «Косино» поблизу українсько-угорського кордону затримав двох українців. Чоловіки 32 та 50 років, несли сумки повністю запаковані безакцизними тютюновими виробами марки «Marvel». Майже 700 пачок сигарет правопорушники мали намір переправити до Угорщини.

Також учора ввечері прикордонники відділу «Саловка» Чопського загону  у ході патрулювання за 50 м від лінії державного кордону, виявили 28 ящиків з тютюновими виробами. Виявлені сигарети  у загальній кількості 14 тисяч пачок доставлено до відділу прикордонної служби.

Крім того, прикордонний наряд відділу «Красноїльськ», що на кордоні з Румунією, помітив групу осіб, які із пакунками на плечах рухалися в бік державного кордону. Під час спроби затримати порушників, особи покинули 20 ящиків сигарет, а це 10 тисяч пачок курева, та втекли.

А на кордоні з Білоруссю прикордонники відділу «Доманове» Луцького загону виявили понад 1,6 тисячі пачок покинутих контрабандних тютюнових виробів.

Виявлений товар буде передано співробітникам ДФС. На затриманих осіб складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП (Порушення або спроба порушення державного кордону України). Справи скеровано до суду. По останнім трьом фактам наразі тривають слідчі дії по встановленню причетних осіб.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати