Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
08.08.2017 10:31
Народні депутати відвідали адміністративну межу з ТОТ АР Крим

Протягом тижня на ділянці Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби побувала група народних депутатів України у складі Сергія Рудика, Сергія Шахова, Дмитра Лубінця, Сергія Валентирова, Ігора Артюшенко та Олександра Пономарьова.

Народні депутати ознайомились з ділянкою Бердянського та Херсонського прикордонних загонів. Подивились як здійснюється охорона Азовського та Чорного морів, побували на Арабатській стрільці  та на адмінмежі з окупованим Кримом.

Прикордонники продемонстрували депутатам порядок роботи технічних засобів охорони кордону по висвітленню надводної обстановки, сили та засоби тактичної групи катерів та ознайомили з порядком її застосування в охороні в межах акваторії Азовського моря.

Крім того, народні обранці побували і у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак», де особисто змогли впевнитись, що незручності для громадян та штучні черги створюють саме окупанти півострова. Також депутати ознайомились з порядком пропуску громадян та транспортних засобів, загальним функціонуванням контрольних пунктів.

Крім того, депутати побували і в місцях безпосереднього несення служби по охороні адміністративної межі, ознайомились з наявними інженерними загородженнями.

На завершення візиту народний депутат Сергій Рудик здійснив покладання квітів пам’ятнику «Прикордонникам всіх поколінь» в Херсоні.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати