Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
17.07.2017 09:53
На кордоні з Росією та Молдовою прикордонники виявили дві іномарки з підробленими номерами

Два автомобілі із невідповідними номерами кузовів виявили учора прикордонники Сумського та Подільського загонів на державному кордоні.

У пункті пропуску «Бачівськ» під час здійснення повної ідентифікації номерів агрегатів автомобіля «Renault» 2003 року випуску прикордонний наряд виявив невідповідність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний у свідоцтві про реєстрацію автомобіля.  За кермом автівки прямував з території Росії наш співвітчизник.

Крім того, на Одещині, в пункті пропуску «Йосипівка», на в’їзд в Україну прикордонники Подільського загону зафіксували підроблений номер кузова автомобіля «Ford» 1995 року випуску молдовської реєстрації.  Іномаркою їхав громадянин Молдови.

Наразі на водіїв складені адміністративні матеріали за ст. 121-1 (експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах) КУпАП.

Транспортні засоби встановленим порядком передали співробітникам поліції для проведення відповідних подальших перевірок.

 

 

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати