Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
16.03.2017 09:42
На кордоні з Польщею, Угорщиною та Румунією прикордонники зупинили 6 авто з сигаретами

Шість автомобілів, в яких громадянини намагалися незаконно перемістити через кордон 1,5 тисячі пачок сигарет, виявили в пунктах пропуску на державному кордоні минулої доби співробітники Держприкордонслужби спільно з працівниками митниці.

У чотирьох випадках прикордонники спинили автомобілі на кордоні з Польщею – двічі в пункті пропуску «Ягодин» та по одному - в «Раві-Руській» і «Угриневі». Майже тисячу пачок сигарет наші співвітчизники розфасували у конструктивних особливостях автівок - задньому бампері, під обшивкою даху, салоні та багажнику.

У пункті пропуску «Тиса», що на кордоні з Угорщиною, під час огляду мікроавтобуса марки «Ніссан» прикордонники виявили 280 пачок цигарок. Контрабандне куриво 29–річний громадянин України приховав у паливному баку та дверцях автомобіля.

А у 49-річного громадянина Румунії, який прямував додому через пункт пропуску «Солотвино», прикордонники Мукачівського загону в передній панелі та під обшивкою даху «Рено» виявили 180 пачок сигарет.

Варто зазначити, що через тютюнову контрабанду у чотирьох із шести випадках разом з сигаретами було вилучено автомобілі.

 

 

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати