Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
19.05.2017 09:16
На Буковині прикордонники виявили приховані у лісі 16 ящиків сигарет

Посилені заходи з протидії протиправній діяльності у прикордонних районах Буковини в рамках спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» продовжують приносити позитивні результати.

Так, учора увечері на ділянці відділу «Селятин» прикордонники Чернівецького загону не допустили незаконне переміщення через державний кордон тютюнових виробів. Під час перевірки оперативної інформації прикордонний наряд виявив сховок, в якому знаходилося 10 ящиків сигарет. Пакунки, обгорнуті чорним поліетиленом, були прикидані гіллям дерев, і, скоріш за все, підготовлені до переміщення сусідньої Румунії. Адже в ході подальших пошукових заходів група реагування помітила двох осіб із пакунками на плечах. При спробі затримати невідомих, останні покидали свої ноші та вдались до втечі.

На місці виявлення осіб прикордонники знайшли 6 ящиків сигарет. Пошуки власників покинутого курива наразі триває. Сигарети у кількості 7840 пачок доставлено до прикордонного підрозділу та в подальшому буде передано представникам ДФС у Чернівецькій області.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати