Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.08.2017 11:17
На Буковині прикордонники виявили понад 30 ящиків контрабандних сигарет

В рамках проведення спільної спеціальної операції «Кордон-2017», прикордонники Чернівецького загону на ділянці відділу прикордонної служби «Красноїльськ» завадили трьом спробам незаконного переміщення контрабандних сигарет до Румунії.

Учора зранку, відпрацьовуючи попередньо отриману інформацію від оперативних підрозділів, охоронці кордону викрили групу осіб із пакунками, що рухалися в бік державного кордону. Помітивши групу реагування, порушники покидали свої ноші та вдались до втечі. Під час переслідування прикордонниками було здійснено кілька попереджувальних пострілів вгору. Проте, порушників це не зупинило, наразі триває їх пошук. У покинутих ношах охоронці кордону виявили майже 7 тисяч пачок сигарет.

Крім того, по обіді було виявлено трьох мешканців прикордоння, які мали намір перемістити до Румунії 6 ящиків із тютюновими виробами. Порушників доставлено до прикордонного підрозділу та складено відповідні адміністративно-процесуальні документи.

Також минулої доби прикордонники цього ж відділу виявили групу підозрілих осіб із пакунками, що слідували в бік кордону. Помітивши військовослужбовців, правопорушники покинули 12 ящиків сигарет та зникли з поля зору, незважаючи на попереджувальні постріли. Наразі здійснюються заходи з пошуку та затримання втікачів.

Виявлені контрабандні тютюнові вироби передано працівникам фіскальної служби.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати