Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
18.03.2017 08:12
До Мукачівського прикордонного загону завітали ветерани-прикордонники

Учора в управлінні Мукачівського прикордонного загону відбулось виїзне розширене засідання президії комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників.

У заході, який очолив  Голова комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників генерал-лейтенант у відставці Анатолій Макаров, взяли участь представники ветеранських організацій усіх прикордонних загонів Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Серед гостей був і колишній начальник Мукачівського прикордонного загону генерал-майор Олександр Романенко, який очолював загін з 1967 по 1974 рік. На засіданні ветерани обговорили роль та завдання відокремлених підрозділів щодо подальшого вдосконалення  взаємодії з органами охорони кордону та громадськими організаціями.

Ветерани-прикордонники поспілкувались з персоналом Мукачівського прикордонного загону. Після чого, рамках військово-патріотичного виховання, відвідали Закарпатський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Аби ознайомитись з сучасною системою охорони державного кордну, ветерани відвідали відділ прикордонної служби «Лужанка». При зустрічі з керівництвом та персоналом відділу Анатолій Макаров зазначив, що охорона державних рубежів завжди була і залишиться почесною та відповідальною справою для кожного прикордонника, також висловив сподівання, що нинішнє покоління з честю продовжуватиме та примножуватиме славні патріотичні та бойові традиції Державної прикордонної служби України.

Також ветерани-прикордонники вшанували пам'ять прикордонників та поклали квіти до могил та каплички, збудованої на честь прикордонників усіх поколінь.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати