Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Новини
a
a
a
11.08.2017 10:57
Чергову партію тютюну виявили прикордонники на Волині

В рамках проведення спеціальної операції «Кордон-2017» прикордонники продовжують здійснювати активні заходи щодо припинення протиправної діяльності на державному кордоні. Поряд з цим правопорушники не залишають спроб завадити законним діям правоохоронців в помсту за викриття протизаконних дій. Саме такі події мали місце вчора на Волині поблизу українсько-білоруського кордону.

Спочатку прикордонники відділу «Доманове» Луцького загону виявили особу, яка намагалась в обхід пункту пропуску незаконно перемістити в Україну тютюнові вироби. Згодом, поблизу місця затримання, охоронці кордону виявили ще одного чоловіка, який також намагавсь перемістити цигарки в обхід пункту пропуску. Правопорушниками виявились громадяни України 26 та 28 років жителі прикордонних населених пунктів Ратнівського району. Затримані в господарських сумках намагались в пішому порядку перенести безакцизні сигарети марки «Фест» загальною кількістю 3600 пачок.

В подальшому до пункту пропуску «Доманове» прибула група агресивно налаштованих місцевих жителів з вимогою відпустити громадян та повернути сигарети, погрожуючи перекриттям руху транспортних засобів через пункт пропуску. Однак після надання прикордонниками роз’яснень жителі розійшлись.

Наразі відносно правопорушників складено адміністративні документи за порушення державного кордону. Сигарети встановленим порядком вилучено та передано працівникам фіскальної служби.

Відгуки та коментарі
інший код
опублікувати