Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
28.05.2015
Віктор Назаренко: «Ми сильні, бо згуртовані»
Вже другий рік поспіль українські прикордонники зустрічають своє професійне свято в бойових порядках. Події в Криму та на Донбасі дали поштовх не лише до пошуку нових підходів в організації служби та реформування системи охорони державного кордону. Вони стимулювали зміну пріоритетів і переосмислення цінностей кожним представником п’ятдесятитисячного колективу. Трагічні уроки засвоюються швидко, і сьогодні прикордонне відомство готове до виконання завдань у нових умовах, має низку серйозних напрацювань та стратегічні плани на майбутнє. Про це піде мова в інтерв’ю з Головою Державної прикордонної служби генерал–лейтенантом Віктором Назаренком.
детальніше
22.05.2015
Олександр Біньковський: Пацифізму до окупантів, терористів та корупціонерів не буде!
Нещодавно творча група Інформаційного агентства Держприкордонслужби перебувала у відрядженні у зоні АТО. Під час роботи ми зустрілися з начальником Східного регіонального управління генерал–майором Олександром Біньковським, який саме здійснював чергову робочу поїздку до прикордонних підрозділів, що виконують завдання в бойових умовах. У силу напруженого графіка його роботи інтерв’ю «у полях» не стало нашою журналістською удачею, однак вдалося домовитися про ґрунтовну розмову на завершення нашої поїздки. Обіцянки було дотримано і вже у Харкові ми відверто говорили про здобутки й проблеми охоронців рубежу «воюючого» регіонального управління.
детальніше
17.05.2015
Роман Мартич: «Ми завжди напоготові»
Уже більше двох місяців прикордонний оперативно-бойовий підрозділ з Одещини стоїть у районі міста Костянтинівка на Донеччині надійним фільтром, який не пропускає на українську землю сепаратистської зарази, що суне з підконтрольних бойовикам територій Донбасу. Про АТОшні будні, особливості ділянки, стосунки з місцевими жителями та специфіку організації служби підрозділу розповідь його керівника підполковника Романа Мартича.
детальніше
30.04.2015
Встановити істину
В одному з останніх номерів газети «Прикордонник України» надруковано матеріал «У пошуках відомого солдата» стосовно військовослужбовців Навчального центру, зниклих безвісти під час виходу з оточення спільної армійсько-прикордонної колони 7 серпня минулого року. Матеріал викликав певний резонанс серед читацької аудиторії. Тим більш, що тема пошуку зниклих безвісти українських воїнів після припинення активних бойових дій є досить актуальною. У прикордонному відомстві цією проблематикою активно займається спеціальна робоча група, яку очолює заступник директора Департаменту персоналу – начальник управління роботи з персоналом Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майор Валерій Калюжний. Він, як ніхто інший, знає все про прикордонників, яких чекають вдома рідні, близькі та товариші по службі.
детальніше
17.03.2015
Північні рубежі захищені надійно
Зважаючи на доволі складну ситуацію у зоні АТО та постійну підтримку Кремлем бойовиків із так званих «ЛНР» і «ДНР», є висока ймовірність збройних провокацій і на інших ділянках українсько-російського кордону. Зокрема, до зони ризику входить і сегментцього рубежу в межах Чернігівщини. Про те, наскільки захищеною є дана ділянка кордону, та багато іншого розповідає начальник Північного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Володимир Плешко.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15