Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
18.03.2016
«Не прагну слави. Головне – підтримка хлопців на передовій»
У недалекому минулому офіцер, а сьогодні – поет, перекладач, автор і виконавець душевних музичних композицій В’ячеслав Купрієнко добре знайомий прикордонникам, котрі стоять на стражі східного рубежу. Зі своїми виступами він встиг відвідати низку прикордонних підрозділів на Донеччині. Як
детальніше
18.03.2016
Життя і служба не за шаблоном
У році, що минає, ми пройшли нелегкий шлях. І ця «дорога» не була встелена пелюстками троянд: приймалися нестандартні рішення, проводилися непопулярні, проте необхідні реформи, продовжилася непримиренна боротьба з корупцією. Але головне полягає у тому, що Служба у важкі для країни часи г
детальніше
17.03.2016
Код загрози – «червоний»
У багатьох країнах світу для оцінки загроз національній безпеці запроваджено «кольорове» кодування – від синього до червоного. Саме код «червоний» є тим критичним показником, що вимагає масштабних заходів як з боку держави в цілому, так і від кожного відомства сектора безпеки та оборони. І хоча в нашій країні такий принцип на державному рівні поки що не запроваджено, можна з упевненістю стверджувати: два роки тому над Україною нависла «червона» загроза, яка залишається такою й досі. Російська анексія Криму та події на Донбасі не лише зруйнували засади мирного співіснування двох сусідів, а й доказово продемонстрували імперські наміри одного з них. Саме тому на перший план вийшло вдосконалення системи прикордонної безпеки як елемента протидії військовій загрозі. Часу на роздуми не залишалося, потрібно було діяти – швидко й рішуче.
детальніше
20.01.2016
Вердикт для паспорта
На початку листопада минулого року до Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби України звернувся слідчий відділу Національної поліції одного з районів столиці з проханням провести експертизу двох паспортів. За попередньою оцінкою, документи громадян Азербайджану та Грузії мали підроблені відмітки про перетинання кордону. Однак під час аналізу, проведеного фахівцями Центру, елементів фальшування не виявлено. Це доволі нетиповий випадок на тлі розмаїття різноманітних підробок, з якими щодня доводиться мати справу прикордонним експертам. Про особливості роботи експертів ми попросили розповісти керівника центру полковника Дмитра Чередниченка.
детальніше
30.09.2015
Стаємо на сучасне «крило»
Прикордонна авіація запроваджує нові підходи у своїй роботі Нещодавно на одному із засідань під головуванням Президента України, присвяченому незаконному видобутку та збуту бурштину, демонструвалося відео, зроблене з прикордонного літака. Треба зазначити, що зняті з висоти пташиного польоту кадри вразили присутніх та були красномовним і безперечним доказом масштабів руйнації природи й розмаху злочинних дій. Телеканали, коментуючи подію, обов’язково показували зйомку, яку зробив прикордонний «Diamond». З обговорення ефективності цих літаків ми й почали розмову напередодні професійного святаз начальником авіації Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Миколою Тепаном.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15