Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
19.09.2017
a
a
a
25.04.2014
Точка опори: Кримські прикордонники знаходять підтримку та допомогу
На адресу деяких керівників досі лунає критика щодо пасивності дій стосовно військових, які залишилися вірними українській присязі. Мовляв, і техніку вимушено залишили, і цінності присвоїв окупант. Прикордонникам вдалось уникнути багатьох цих проблем і оперативно розпочати діяльність на новостворених напрямах з мінімальними втратами. Проте основна цінність – це люди, які залишилися вірними народові та не зрадили Україні. Держава не залишилась осторонь, не кинула напризволяще своїх захисників. Комплексом організаційних і практичних заходів у цій площині займається група на чолі з заступником директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Юрієм Облауховим, який погодився відповісти на питання газети та роз’яснити кроки прикордонного відомства та дії держави у цій сфері.
детальніше
24.02.2014
Прикордонний бюджет передбачає підвищення виплат та соціальну захищеність
За результатами роботи служби «Довіри» минулого року найбільша кількість питань, яка надходила від персоналу прикордонного відомства, стосувалася фінансових питань. Це й не дивно: людина військова має сподіватися на стабільність і соціальний захист, оскільки лише держава забезпечує ці гарантії. Що чекати від прикордонного бюджету 2014 року нам погодився роз’яснити директор Фінансово-економічного департаменту генерал-лейтенант Ярослав Рудик.
детальніше
10.02.2014
У фарватері правопорядку
Майже кожен п’ятий метр вітчизняного державного рубежу проходить морською чи річковою ділянкою і майже шосту частину акваторії Чорного моря відведено на користь України. Тож питання захисту своїх кордонів і економічних інтересів у морі нашій державі ні в якому разі не обійти. Про те, наскільки вдається вирішувати такі важливі державні завдання нашим читачам пояснює заступник директора департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби – начальник управління Морської охорони контр–адмірал Микола Жибарєв.
детальніше
28.01.2014
Адекватно реагувати на загрози
У прикордонників охорона так званої «зеленки» є чи не найважливішим сегментом у системі забезпечення правопорядку на державному рубежі. Враховуючи кілометраж кордону – майже 7 тисяч кілометрів – масштабність цієї справи може уявити навіть необізнана з прикордонною специфікою людина. Детальніше про цей напрямок оперативно–службової діяльності Держприкордонслужби в інтерв’ю «ПУ» розповів начальник управління прикордонної служби АДПСУ генерал–майор Валерій Суботін.
детальніше
20.01.2014
Проблеми кримінального характеру й досі актуальні
Минулий рік став для українських кордонів рекордним, адже вперше за всю історію в установленому порядку пропущено понад 99,3 млн. осіб. Не став виключенням і рік, що настав. Наприклад, на західному кордоні у новорічні та різдвяні свята кількість бажаючих мандрувати збільшилася на 15%. Водночас питання безпеки та відповідальності ніхто не знімає. Адже світові тенденції щодо боротьби з контрабандою зброї, наркотиків, торгівлею «живим товаром» залишаються вельми актуальними. З цього ми й почали розмову із заступником начальника Західного регіонального управління державної прикордонної служби України генерал-майором Геннадієм Шарком.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15