Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
30.05.2014
В облозі: Луганщина
Останнім часом події на східному кордоні України привертають до себе неабияку увагу суспільства. Від різних вітчизняних політиків лунають прямі звинувачення прикордонників у бездіяльності, через яку крізь українсько–російський державний кордон на територію країни масово потрапляють зброя та бойовики. Про те, наскільки це відповідає дійсності й яка насправді складається обстановка, розповідає начальник Луганського прикордонного загону полковник Сергій Дейнеко.​
детальніше
12.05.2014
Дзеркало стосунків
Протягом останніх місяців кордони України стали однією з головних новин не лише українського інформаційного простору, а й світового. Якщо раніше майже 7000 км української межі ми прагнули називати «кордонами дружби», то сьогодні ситуація кардинально змінилася. І винні в цьому не українці. Наші кордони стали своєрідним лакмусовим папірцем ставлення до нас, нашої країни та нашого вибору. Про те, як змінилася ситуація на ще недавно дружній лінії дотику країн розповідає наш гість – заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Жданенко.
детальніше
25.04.2014
Точка опори: Кримські прикордонники знаходять підтримку та допомогу
На адресу деяких керівників досі лунає критика щодо пасивності дій стосовно військових, які залишилися вірними українській присязі. Мовляв, і техніку вимушено залишили, і цінності присвоїв окупант. Прикордонникам вдалось уникнути багатьох цих проблем і оперативно розпочати діяльність на новостворених напрямах з мінімальними втратами. Проте основна цінність – це люди, які залишилися вірними народові та не зрадили Україні. Держава не залишилась осторонь, не кинула напризволяще своїх захисників. Комплексом організаційних і практичних заходів у цій площині займається група на чолі з заступником директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Юрієм Облауховим, який погодився відповісти на питання газети та роз’яснити кроки прикордонного відомства та дії держави у цій сфері.
детальніше
24.02.2014
Прикордонний бюджет передбачає підвищення виплат та соціальну захищеність
За результатами роботи служби «Довіри» минулого року найбільша кількість питань, яка надходила від персоналу прикордонного відомства, стосувалася фінансових питань. Це й не дивно: людина військова має сподіватися на стабільність і соціальний захист, оскільки лише держава забезпечує ці гарантії. Що чекати від прикордонного бюджету 2014 року нам погодився роз’яснити директор Фінансово-економічного департаменту генерал-лейтенант Ярослав Рудик.
детальніше
10.02.2014
У фарватері правопорядку
Майже кожен п’ятий метр вітчизняного державного рубежу проходить морською чи річковою ділянкою і майже шосту частину акваторії Чорного моря відведено на користь України. Тож питання захисту своїх кордонів і економічних інтересів у морі нашій державі ні в якому разі не обійти. Про те, наскільки вдається вирішувати такі важливі державні завдання нашим читачам пояснює заступник директора департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби – начальник управління Морської охорони контр–адмірал Микола Жибарєв.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15