Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Інтерв'ю
22.05.2017
a
a
a
17.03.2015
Фінансовий фундамент оборони
Для перемоги потрібні три речі: гроші, гроші та ще раз гроші... Таку формулу воєнного успіху проголосив середньовічний маршал Франції Джан Джакомо Тривульціо. Проте цей рецепт не втратив актуальності й сьогодні. Задоволення потреб військового відомства та правоохоронних структур України стали у пріоритеті під час прийняття Держбюджету на 2015 рік. На що будуть витрачатися гроші, які статті витрат зросли, чи є борги у прикордонного відомства? На ці та інші запитання відповідає начальник фінансово-економічного управління Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Орел.
детальніше
17.03.2015
Між полігонами та аудиторіями
Єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який готує офіцерів-прикордонників, сьогодні працює в форсованому режимі. Очікується достроковий випуск лейтенантів і збільшення державного замовлення. Окрім курсантів, проводиться підготовка фахівців для оперативно-бойових підрозділів. Організовувати навчальний процес в таких умовах складно й відповідально. Мабуть тому наша творча група зустрічала нинішнього керівника Національної академії Держприкордонслужби полковника Олега Шинкарука то в навчальних корпусах, то на стрільбищі, то в польовому навчальному центрі. Олег Миколайович погодився розповісти нам про основні виклики, які нині стоять перед академією, а також перспективи її розвитку.
детальніше
17.03.2015
Будемо діяти на випередження
Ще рік тому ніхто й уявити не міг, що між Кримом і Херсонською областю з’являться прикордонники. Але це таки сталося після анексії Криму Росією. І в березні минулого року фактично заново сформовано Азово–Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби. Про проблеми, з якими зіштовхнулися «зелені кашкети» на новому місці, їхні завдання та плани на майбутнє розповідає начальник регіонального управління полковник Сергій Бідило.
детальніше
29.12.2014
Сьогодні практика застосування прикордонного відомства має виходити з реально існуючих загроз національній безпеці
Зустрічаючи новий – 2014 рік, мало хто міг прогнозувати, яким важким він стане для України. Ще рік тому Держприкордонслужба найбільше переймалася тим, як найефективніше забезпечувати пропуск пасажиро-транспортного потоку, що постійно зростав. Нині ж прикордонники зі зброєю в руках протистоять сусідсько-терористичній агресії. В контексті цих обставин напередодні тривожного Нового року спілкуємося з Головою Держприкордонслужби генерал-лейтенантом Віктором Назаренком про сьогодення та перспективи відомства.
детальніше
08.12.2014
Між двох зол: з одного боку – недруг, з іншого – не брат
Постійні обстріли, диверсії, життя у бліндажах, наметах, служба на блокпостах, в окопах… Такі нині будні Луганського прикордонного загону. Сусідство змушує бути пильним і будь–якої миті чекати агресії, адже підрозділи загону несуть службу на ділянці рубежу з Росією, а також по лінії розмежування.
детальніше
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15