Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
11.05.2017
a
a
a
Голова Держприкордонслужби взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні

Голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко взяв участь у державних заходах з вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.  

Урочиста хода на чолі з Президентом України Петром Порошенко пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Другій світовій війні. В знак пам’яті військовий оркестр виконав Державний гімн України, а воїни Почесної варти відсалютували з особистої зброї залпами та пройшли урочистим маршем.

Заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни пройшли в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.

Для відзначення Дня пам’яті та примирення 8 травня о 23.00 у всіх підрозділах охорони кордону, а також в пунктах пропуску прикордонники запалили свічки та лампадки та вишикувавшись перед ритуальними майданчиками. Охоронці кордону приспустили Державний прапор України, прапор Держприкордонслужби на знак пошани загиблих героїв та усіх борців проти нацизму.

Крім того, напередодні заходів прикордонники провели упорядкування військових поховань, ремонт та реставрацію меморіалів, пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків полеглим воїнам-прикордонникам. Також були організовані зустрічі з ветеранами-прикордонниками, а також членами сімей охоронців кордону, які загинули захищаючи територіальну цілісність та незалежність України на сході України. Не оминули увагою й тих, хто перебуває у госпіталях, лікарнях, пансіонатах для  ветеранів війни і праці. Окрім привітання зі святом відбувалося вшанування ветеранів та були вручені відомчі відзнаки.