Ви можете підписатись на поштову розсилку новин або іншої цікавої та корисної інформації
Захисний код*:
відписатись
Цільові програми
22.05.2017
a
a
a
20.03.2017
Результати міжнародної конференції країн-членів ЄС та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління кордонами
15 березня у Львові пройшла Міжнародна конференція країн-членів Європейського Союзу та країн Східного партнерства з питань інтегрованого управління спільними кордонами. Інтегроване управління кордонами – це скоординована діяльність компетентних державних органів, спрямована на створення та підтримання балансу між ефективною охороною державного кордону та збереженням його відкритості для законної транскордонної діяльності та подорожуючих осіб.
детальніше
17.02.2017
Стратегія розвитку Державної прикордонної служби України
Метою реалізації Стратегії є забезпечення ефективної реалізації політики у сфері безпеки державного кордону, а також охорони суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні.
детальніше
17.02.2017
Антикорупційна програма Державної прикордонної служби України на 2016 рік
Метою Програми є забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства України, посилення роботи щодо запобігання та зниження рівня корупції у Державній прикордонній службі України, а також підвищення рівня правопорядку у військових колективах.
детальніше